Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Rozrywka

Nowa platforma streamingowa wkrótce w Norwegii. To fuzja HBO z Discovery

Monika Pianowska

05 kwietnia 2024 18:00

Udostępnij
na Facebooku
Nowa platforma streamingowa wkrótce w Norwegii. To fuzja HBO z Discovery

Max będzie miał trzy różne typy subskrypcji. stock.adobe.com/ fot. hamara/ tylko do użytku redakcyjnego

Wkrótce HBO Max wprowadzi ulepszoną usługę, dzięki której zarówno fani kinematografii w domowych warunkach, jak i sportowych widowisk, będą mogli skorzystać z rozszerzonej oferty platformy streamingowej. Zagości ona również w Norwegii.
W serwisie Max, bo tak nazywa się fuzja HBO z Discovery, znajdą się kultowe programy, takie jak Gra o tron. Będzie także domem dla wyczekiwanych premier, np. drugiego sezonu Rodu smoka czy filmu Wonka, lecz także Igrzyska Olimpijskie w Paryżu i turniej Roland-Garros zostaną uwzględnione we wszystkich rodzajach abonamentów. Premiera Max nastąpi w Norwegii 21 maja.
Max będzie miał trzy różne typy subskrypcji: „Podstawowa z reklamą”, „Standardowa” i „Premium”. Najdroższa opcja obejmuje skalowanie do 4K i dźwięk Dolby Atmos.
Abonenci mogą także dodać abonament sportowy, który zapewnia dostęp do transmisji takich jak Grand Slams, Grand Tours i PGA Tour, a także do linearnych kanałów telewizyjnych Eurosport Norge i Eurosport 1.
Źródła: HBO Max, Kampanje
Reklama
Gość
Wyślij


Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok