Rozliczenia podatkowe w Norwegii
bez wychodzenia z domu!
Wnioskuj online
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
200 osób wprost zalało parkiet. Kolejna polonijna gala Love Dance Help okazała się sukcesem Rozrywka
Anna Moczydłowska 24 października 2017
07:45

200 osób wprost zalało parkiet. Kolejna polonijna gala Love Dance Help okazała się sukcesem

Skomentuj
Na sobotnią galę bilety zostały wyprzedane w jedną dobę. fot. Love Dance Help
Organizacja dużych polonijnych imprez powoli staje się ich specjalnością. Love Dance Help, założone przez pasjonatów tańca i pomocy, po raz kolejny, zorganizowało w Oslo niezapomniany wieczór dla Polaków. Na charytatywnej gali tanecznej, która odbyła się w sobotę 21.10, bawiło się ponad dwieście osób. Bilety wyprzedały się na pniu, a w planach jest już kolejna impreza.
Reklama
– Atmosfera gali była niesamowita! – mówi Martyna Klimczak, rzeczniczka Love Dance Help. – Parkiet cały czas był zapełniony, a w lobby nieustannie można było usłyszeć rozmowy i śmiech gosci. 200 osób pełnych pozytywnej energii bawiło się non stop. Jeszcze w trakcie imprezy słyszeliśmy od gości wiele słów uznania i podziękowania za stworzenie kolejnej okazji do świetnej zabawy. Tylko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że warto robić to dalej. To wspaniałe uczucie widzieć, jak nasze inicjatywy mają z imprezy na imprezę coraz więcej zwolenników i budzą tak duże zainteresowanie wśród Polonii z Oslo i okolic.

Sobotnia gala odbyła się w Felix Konferansesenter na Aker Brygge, zabawę rozpoczęło oficjalne powitanie gości przez założycieli LDH, zaprezentowanie podsumowania dotychczasowej działalności organizacji oraz planów na przyszłość. Później wszyscy bawili się przy gorących rytmach serwowanych przez, znanego wszystkim uczestnikom imprez, Dj'a Macieja Gruszczyńskiego. Pojawiła się również muzyczna niespodzianka – występ zespołu Format, który rozgrzewał parkiet najpopularniejszymi hitami polskiej sceny muzycznej.
Imprezy organizowane przez Love Dance Help to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim możliwość włączenia się w pomoc potrzebującym. Podobnie jak rok temu, dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie projektu „Szlachetna Paczka” oraz  na chorą Anię Kruk. Oprócz dochodu z imprezy, zbiórkę pieniędzy zasilą również zakończone kilka dni temu aukcje internetowe prowadzone na Facebooku, z których szacowany wpływ to około 70 tysięcy koron. Dokładną kwotę organizatorzy podadzą po zaksięgowaniu wszystkich wpłat.
Wydarzenia organizowane przez Love Dance Help cieszą się w Oslo dużym zainteresowaniem. Na sobotnią galę bilety zostały wyprzedane w jedną dobę. W związku z tym zrodził się pomysł zorganizowania jeszcze jednej dużej imprezy w tym roku – andrzejkowej, która odbędzie się już 25 listopada.  

– Niestety biletów już nie ma, bo rozeszły się w rekordowym tempie siedemnastu godzin od rozpoczęcia sprzedaży. Wszystkim tym, którzy nie zdażyli ich kupić, polecamy śledzenie profilu Love Dance Help na Facebooku, gdzie już wkrótce pojawi się konkurs. Będzie możliwość wygrania ostatnich już wejściówek na nadchodzącą galę andrzejkową – zachęca Martyna Klimczak.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas