Polacy w Norwegii

Zostań w domu, ucz się norweskiego: bezpłatne ogłoszenia dla szkół językowych i korepetytorów

Redakcja

03 kwietnia 2020 08:00

Udostępnij
na Facebooku

Długi pobyt w domu to doskonała okazja, by pożytecznie spędzić czas, np. ucząc się języka obcego. stock.adobe.com/standardowa/maicasaa

Z powodu epidemii koronawirusa większa część mieszkańców w Norwegii musi pozostać w domach. Czas izolacji i kwarantanny można spożytkować w praktyczny sposób, np. ucząc się języka norweskiego. Dlatego zachęcamy całą Polonię do wzięcia udziału w naszej akcji: #zostanwdomuuczsienorweskiego. A dla korepetytorów, studentów czy szkół językowych oferujemy darmowy kod rabatowy na dodanie bezpłatnego ogłoszenia w dziale Usługi - Nauka Norweskiego.
Każdy, kto chciałby rozpocząć lub kontynuować naukę norweskiego, może wybrać odpowiednią metodę do opanowania języka - obecnie dostępnych jest wiele kursów. MojaNorwegia.pl chce jednak ułatwić użytkownikom wybór odpowiedniej metody - w tym celu wszyscy korepetytorzy, studenci czy szkoły językowe mogą bezpłatnie, z kodem rabatowym: NORWEGIA2020, zamieścić swoje ogłoszenie w naszym dziale Nauka Norweskiego. Dzięki temu każdy z użytkowników będzie mógł porównać i wybrać najlepszy dla siebie kurs.

Kod należy wprowadzić w miejscu "Czy posiadasz kod rabatowy"
Kod dostępny dla ogłoszeń do 14 dni włącznie, dla Ogłoszeń Standard i Standard Plus - nie dotyczy opcji Premium. Ważność kodu do 30.04.2020.

 #zostanwdomuuczsienorweskiego
KOD RABATOWY: NORWEGIA2020
Reklama
Gość
Wyślij
Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram