Polacy w Norwegii

Praktyczne informacje i niezwykłe zdjęcia. Oto kalendarz Mojej Norwegii na 2020 rok

Artykuł sponsorowany

04 grudnia 2019 12:28

Udostępnij
na Facebooku
1

W tym roku kalendarz również możecie kupić w dwóch wersjach – ze zdjęciami z Polski i z Norwegii. MN

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nadchodzi idealny czas, aby pomyśleć o nowym kalendarzu na 2020 rok. Jak zawsze z pomocą śpieszy Moja Norwegia – również tym razem przygotowaliśmy dla was wyjątkowy polsko-norweski kalendarz, który już od dziesięciu lat ułatwia życie Polakom mieszkającym nad fiordami. Rozpiska dni wolnych w obu krajach, typowo norweski podział roku na numerowane tygodnie i nazwy świąt w dwóch językach – a to wszystko wraz z najpiękniejszymi fotografiami z Norwegii nadesłanymi przez naszych czytelników.
Dla pierwszych zamówień przygotowaliśmy też specjalny kod rabatowy, dzięki któremu nasze wyjątkowe kalendarze możecie kupić 10 proc. taniej.

Idealny prezent dla bliskich

Każdego roku sprzedajmy tysiące polsko-norweskich kalendarzy, które trafiają do domów zarówno nad fiordami, jak i w Polsce. Aby spełnić oczekiwania naszych czytelników, po raz trzeci przygotowaliśmy wersję kalendarza nie tylko z norweskimi, ale też z polskimi zdjęciami. Specjalnie dla tych, którzy za rodzinnym krajem tęsknią wyjątkowo mocno oraz dla tych, którzy chcą taki prezent podarować na święta swoim norweskim przyjaciołom, współpracownikom czy rodzinie.
Kalendarz Mojej Norwegii to idealny pomysł na prezent dla bliskich zarówno w Norwegii, jak i w Polsce.
Kalendarz Mojej Norwegii to idealny pomysł na prezent dla bliskich zarówno w Norwegii, jak i w Polsce.

Nie zapomnisz o dniach wolnych i świętach

Kalendarze Mojej Norwegii cieszą się tak dużym powodzeniem przede wszystkim dzięki praktycznym rozwiązaniom, które ułatwiają życie Polakom na emigracji oraz ich rodzinom.

W kalendarzu wyróżniliśmy oczywiście dni wolne – coś, na co wszyscy czekamy. Przypominamy jednak, że dni wolne od pracy często przypadają w Norwegii w terminach innych niż w Polsce. Specjalnie dla was uwzględniliśmy obie wersje – tak, by łatwiej było wam zaplanować wyjazd do rodziny w Polsce czy wspólny urlop.

Żeby ułatwić życie waszym dzieciom, przypominamy też o najważniejszych dniach dla polskiej rodziny w Norwegii. Pamiętacie, że Dzień Ojca możecie obchodzić zarówno w listopadzie, jak i czerwcu, a Dzień Matki w lutym i w maju? No i najważniejsze: nieoficjalny, norweski majowy oraz polski czerwcowy Dzień Dziecka – idealna okazja do podwójnego świętowania.
Z naszym polsko-norweskim kalendarzem nie przegapicie żadnych świąt ani dni wolnych.
Z naszym polsko-norweskim kalendarzem nie przegapicie żadnych świąt ani dni wolnych.

Numerowane tygodnie

Wielkim ułatwieniem są też numerowane tygodnie, które dla osób mieszkających w Norwegii mogą okazać się niezbędne. Dlatego wychodzimy wam naprzeciw: w kalendarzu Mojej Norwegii znajdziecie nazwy miesięcy i dni tygodnia w wersji polskiej i norweskiej, a oprócz tego tygodnie widnieją także w wersji numerowanej.
Dni tygodnia i miesiące widnieją zarówno w polskiej, jak i norweskiej wersji.
Dni tygodnia i miesiące widnieją zarówno w polskiej, jak i norweskiej wersji.

Nie warto zwlekać

Mimo że do końca tego roku został jeszcze prawie miesiąc, nie warto zwlekać z zamówieniem naszego polsko-norweskiego kalendarza na 2020. Pamiętajcie, że dostarczenie zamówienia do Norwegii trwa około 2 tygodni, a w okresie przedświątecznym dostawcy mają ręce pełne pracy – aby mieć pewność, że przesyłka dotrze na czas, warto złożyć zamówienie już teraz.

Na start przygotowaliśmy dla was też specjalną promocję – dla pierwszych stu osób mamy kod rabatowy K10, dzięki któremu kupicie nasze kalendarze 10 proc. taniej. Do każdego zamówienia dorzucimy też prezenty: smycz Mojej Norwegii oraz voucher na ogłoszenia na naszym portalu.
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Stash Qu

05-12-2019 06:18

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram