ZBROJARZ / BETONIARZ - różne projekty!

Cała Norwegia  |   24-06-2021 15:41   |  Numer ogłoszenia: 98414
  • Stanowisko:Zbrojarz

GoodHands… jesteś w „dobrych rękach” profesjonalnej firmy rekrutacyjno-menedżerskiej. Naszym celem jest bycie Twoim jedynym i najlepszym agentem zawodowym, który znajdzie dla Ciebie wymarzone miejsce pracy!

Jesteśmy łącznikiem między wiarygodnymi pracodawcami ze Skandynawii
a wyspecjalizowanymi i fachowymi pracownikami fizycznymi.

Poszukujemy mistrzowskich zbrojarzy i betoniarzy

Miejsce pracy: Różne projekty w Norwegii (m.in. okolice Oslo, Olen, Levanger)

Mamy kilka ofert dotyczących pracy zbrojarza/betoniarza w kilku różnych projektach, zarówno pracy na budowie, jak i przy produkcji prefabrykatów. Skontaktuj się z nami, znajdziemy miejsce najlepiej odpowiadające Twoim umiejętnościom i potrzebom.

Zakres obowiązków:

W zależności od projektu mogą to być typowe zadania zbrojarza/betoniarza:

  • wykonywanie wylewek betonowych,
  • tworzenie elementów betonowych,
  • zbrojenia konstrukcji,

lub prace przy produkcji betonowych elementów prefabrykowanych.

Wymagania:

  • doświadczenie jako zbrojarz/betoniarz,
  • obsługa elektronarzędzi,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • przede wszystkim pełne wsparcie podczas trwania całego projektu, tak byś nie musiał przejmować się wyjazdem, zakwaterowaniem i innymi problemami,
  • dobre i komfortowe zakwaterowanie,
  • szybką i sprawną rekrutację,
  • pracę na norweskich warunkach,
  • miłą atmosferę w codziennych kontaktach

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się – SMS, telefon lub email!

Informacje telefonicznie: +48 789 013 605 – Mirek – jeśli nie odbiorę wyślij sms.

CV prześlij na adres mirek@g-h.eu

  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i
    w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).