Zatrudnimy wykwalifikowanego cieślę konstrukcyjnego

Innlandet, Lillehammer  |   18-09-2023 08:30   |  Numer ogłoszenia: 98994
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny
Zatrudnimy na stałe doświadczonego cieślę konstrukcyjnego bez nałogów. Wymagane minimum 5 lat doświadczenia na danym stanowisku i referencje od poprzedniego pracodawcy. Wymagane jest prawo jazdy kategorii B, nie wymagamy znajomości języka. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego zgłoszenia z CV lub opisem przebiegu pracy i umiejętności na adres: ctnnorway@gmail.com CTN Byggservice & Snekkerverksted ctnnorway@gmail.com ctnnorway.no
  • Miejsce pracy:
    Lillehammer i okolice
  • Opis stanowiska:
    Wykonywane zadania to:
    - Budowa standardowych konstrukcji.
    - Rozbudowy.
    - Budowa nowych obiektów.
    - Wymiana okien, drzwi
    - Budowa konstrukcji dachowych
    - Układanie paneli ściennych, podłogowych
    - Inne prace wykończeniowe
  • Wymagania:
    - Minimum pięcioletnie doświadczenie w zawodzie
    - Prawo jazdy kategorii B
    - Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
    - Referencje od poprzedniego pracodawcy
    - Brak nałogów
  • Oferujemy:
    - Umowę o pracę
    - Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne oparte o Norweskie Prawo Pracy
    - Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji 240 - 260 NOK/h
    - Pracę w zespołach 2-3 osobowych, w dobrej, koleżeńskiej atmosferze
    - Auto służbowe
    -Pracę na profesjonalnych narzędziach dobrej jakości