Zatrudnimy cieślę konstrukcyjnego

Cała Norwegia  |   18-10-2021 13:10   |  Numer ogłoszenia: 98994
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny
Zatrudnimy pracownika na stałe, z doświadczeniem przy pracach remontowych i ogólnobudowlanych. Praca jest od zaraz. Wymagane minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie, mile widziane prawo jazdy kategorii B, nie wymagamy znajomości języka. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego zgłoszenia z CV lub opisem przebiegu pracy i umiejętności na adres: ctnnorway@gmail.com CTN Byggservice & Snekkerverksted ctnnorway@gmail.com ctnnorway.no
  • Miejsce pracy:
    Lillehammer I okolice
  • Opis stanowiska:
    Wykonywane zadania to:
    - Budowa standardowych konstrukcji.
    - Budowa tarasów.
    - Rozbudowy.
    - Budowa nowych obiektów.
    - Wymiana okien, drzwi
    - Budowa konstrukcji dachowych
    - Układanie paneli ściennych, podłogowych
    - Inne prace wykończeniowe
  • Wymagania:
    - Minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie
    - Mile widziane prawo jazdy kategorii B
    - Sumienność, pracowitość, dokładność
    - Mile widziane referencje od poprzedniego pracodawcy
  • Oferujemy:
    - Umowę o pracę
    - Ubezpieczenie zdrowotne oparte o Norweskie Prawo Pracy
    - Wynagrodzenie 240 kr/h
    - Pracę w zespołach 2-3 osobowych
    - Auto służbowe
    -Pracę na profesjonalnych narzędziach dobrej jakości
    - Pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii