Wszechstronny monter / instalator do mechanicznych systemów parkingowych

Oslo, okręg miasta  |   12-04-2021 18:18   |  Numer ogłoszenia: 97765
  • Stanowisko:Monter
  • Branża:Konstrukcja

Wszechstronny monter / instalator do konstrukcji stalowej – Mile widziane również podstawowe doświadczenie w systemach elektro

Mechanicznych systemów parkingowych

Pracodawca: Metrisk Systemparkering AS

Tytuł pracy: Monter / Instalator

Etat: Stały 100%

Czas pracy: Do uzgodnieniu, głownie 8-tygodniowa rotacja, 6 tygodni w pracy na 2 tygodnie przerwy.

Firma Metrisk Systemparkering AS jest liderem na rynku skandynawskim w zakresie systemy parkowania z ok. 70% udziału rynku. Reprezentujemy producentów Whör, IdealPark i ANC w Norwegii, Swędzi i Finlandii. Systemy parkingowe montujemy żarownie w nowych jaki starych budynkach. Prowadzimy również service naszym usługobiorcom.

Metrisk Systemparkering AS to szybko rozwijającą się firma z perspektywami kariery dla odpowiednich pracowników.

  • Miejsce pracy:
    Oslo, cala Norwegia i Skanynawia
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy wykwalifikowanych monterów instalacji ze stali z doświadczeniem w montażu fasad lub innych konstrukcji stalowych. Mile widziane również podstawowe znajomości elektryczne lub chęć się tego nauczyć. Miejsce pracy głownie Oslo i okolice, oraz czasami wyjazdy w inne miejsca.
  • Wymagania:
    POZADANE KVALIFIKACJE
    Odpowiedne doświadczenie
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomosc montazu konstrukcji stalowej
    Wiedza zakresie elektro jest mile widziana
    Chęć do nauczenia się nowych rzeczy
    Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
    Zareistrowany Norweski D-numer
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    Prace w szybko rozwijającej się norweskiej firmy z innowacyjnymi produktami
    Dobre możliwości rozwoju kariery
    Różnorodne i ciekawe zadania w polsko-norweskim towarzystwie
    Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim, norweskim lub angielskim: jakob@metrisk.no

    Z właściwymi kandydatami będziemy się na bieżąca kontaktować.

    Pytania dotyczące stanowiska można zakierować po polsku, norwesku lub angielsku pod telefon: +47 468 45 451

Zobacz więcej zdjęć