SZUKAM PRACOWNIKOW / PODWYKONAWCOW

Cała Norwegia  |   08-06-2021 18:11   |  Numer ogłoszenia: 98256
  • Stanowisko:Malarz

Firma MBM PROSJEKT AS poszukuje  pracownikow na stanowisko MALARZ , STOLARZ lub samodzielne firmy jednoosobowe do wspolpracy dlugotermionowej .

Zapraszamy osoby które:

- Przebywaja na terenie Norwegii lub sie tutaj wybieraja

- chca stac sie czescia rzetelnej fimy

- maja doswiadczenie w budowlance

- znaja jezyk norweski lub angielski

Oferujemy :

- legalne zatrudnienie

- prace w zgranym zespole

- stale wynagrodzenie

Wyslij do nas swoje CV, a my skontaktujemy sie z Toba.

Pozdrawiamy!

  • Miejsce pracy:
    DRAMMEN -OSLO
  • Opis stanowiska:
    MALARZ , STOLARZ
  • Wymagania:
    - profesjonalizm
    -motywacja do pracy
    -odpowiedzialność
    -lojalność
    -znajomośc j.angielskiego lub j.norweskiego w formie umożliwiajácej prace na budowie

    Mile widziane:

    -referencje
    -wykształcenie zawodowe budowlane będzie dodatkowym atutem
    -prawo jazdy kat.B
  • Oferujemy:
    Oferujemy możliwość pracy w profesjonalnej firmie w otoczeniu dobrych fachowców i fajnych ludzi.
    -Atrakcyjne bardzo dobre wynagrodzenie dla kompetentnych pracowników.
    -Pracę od zaraz
    -Pomoc przy znalezieniu mieszkania.
    -Pomoc przy sprawach prawno-administracyjnych