Szlifierz betonu/ Gulvstøper

Oslo, okręg miasta  |   05-02-2020 10:18   |  Numer ogłoszenia: 92852
  • Stanowisko:Szlifierz betonu/Gulvstøper
Stenseth & RS powstal w 2002 roku i jego wlascielami sa osoby, ktore posiadaja ponad 40-letnie doswiadczenie w branzy budowlanej. Dalo to Nam wyjatkowe kompetencje w zawodzie, dzieki czemu jestesmy jednym z liderow na rynku. Na dzien dzisiejszy firma zatrudnia okolo 130 pracownikow takich jak: szalunkowcy, zbrojarze, posadzkarze oraz szlifierzy betonu. Jestesmy uznana firma szkoleniowa, a praktykanci stanowia naturalne zaplecze personalne dla Naszej firmy.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Dla Naszego oddzialu Stenseth& RS Ressurs AS poszukujemy dokladnych i samodzielnych szlifierzy betonu. Praca rozpocznie sie od stycznia 2020r.
    Do zadan osoby zatrudnionej na tym stanowisku bedzie nalezalo:

    - przygotowanie powierzchni betonowych do szlifowania
    - umiejetnosc pracy ze szlifierka
    - znajomosc technologii wylewania posadzek betonowych
    - wyposazenie i remont lazienek (rehabilitering og oppsett av baderom)

    Poszukujemy osoby zainteresowanej praca w branzy budowlanej, ktora ma doswiadczenie na tym stanowisku i chce podnosic swoje kwalifikacje zawodowe.
  • Wymagania:
    - dyplom czeladniczy lub co najmniej 3-5 lat doswiadczenia w zawodzie
    - doswiadczenie zawodowe w Skandynawii lub zagranica
    - chec do pracy (bycie efektywnym),
    - prawo jazdy kl. B
    - dokladnosc, systematycznosc, odpowiedzialnosc
    - zdolnosc do pracy w grupie jak i indywidualnie
    - znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego jest WYMAGNA
  • Oferujemy:
    - konkurencyjne wynagrodzenie
    - mozliwosc rozwoju w firmie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    - przejrzyste warunki pracy w oparciu o norweski Kodeks Pracy
    - dzienny kontakt z Naszymi konsultantami personalnymi
    - mozliwosc dofinansowania dojazdow do pracy (dojazdowki)
    - feriepenger
    - ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
    - po okresie probnym mozliwosc przejscia i zatrudnienia bezposrednio u naszego klienta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesteś zainteresowany?

    Skontaktuj się z nami marlena@stenseth-rs.no a

    Skontaktujemy się z Tobą!