STOLARZ, CIEŚLA, MONTER PŁYT KARTON-GIPS – pilnie poszukiwany na długie projekty

Oslo, okręg miasta  |   03-08-2022 09:54   |  Numer ogłoszenia: 100511
  • Stanowisko:STOLARZ, CIEŚLA, MONTER PLYT KARTON-GIPS

Sonar AS poszukuje wykwalifikowanych STOLARZY, CIEŚLI ORAZ MONTERÓW PŁYT KARTON-GIPS na projekty w Oslo

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Szukamy STOLARZY, CIEŚLI, MONTERÓW PŁYT KARTON-GIPS - osób zmotywowanych do pracy, posiadających uprawnienia zawodowe lub wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej
  • Wymagania:
    - świadectwo zawodowe, udokumentowane doświadczenie może zrekompensować brak wykształcenia kierunkowego
    - j. angielski lub skandynawski w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - stałe zatrudnienie
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    - wsparcie polskojęzycznego doradcy przez cały okres zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:- jesteś elastyczny, punktualny i odpowiedzialny
    - ważna jest dla Ciebie jakość wykonanej pracy
    - zależy Ci ma miłym środowisku pracy
    - potrafisz pracować samodzielnie, jak również w zespole

    Mamy nadzieję, że to coś dla Ciebie!

    Zadzwoń:
    Osoba do kontaktu: Beata
    0047 969 42 774 lub wyślij maila: bbp@sonar.no