Stolarz budowlany

Trøndelag, Stjørdal  |   13-07-2020 14:49   |  Numer ogłoszenia: 92011
  • Stanowisko:Cieśla stolarz

od 01-09-2020 Zatrudnienie z mozliwosćią na stałe. Praca na wykończeniach w niewielkich zespołach.

Deske As specjalizuje się montażem domów produkowanych we fabryce. Oferuje też wykonczenia poddaszy, oraz indywidualne modyfikacje budynków.

  • Miejsce pracy:
    Trøndelag
  • Opis stanowiska:
    Prace wykonczeniowe na poddaszach. Nowe budownictwo. Prace przy montażach domów.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w pracach wykonczeniowych, szkieletowe kontruckje, listwowanie, dokładnosć. Samodzielność.
    Prawo jazdy jest konieczne.
  • Oferujemy:
    Mieszkanie pracownicze,
    Stawka 210 brutto na godzine. Plus premie.
    Zatrudnienie, świadczenia emerytalne, oraz urlopowe według prawa norweskiego.

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 4909