Stolarz budowlany

Trøndelag, Stjørdal  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 92011
  • Stanowisko:Cieśla stolarz
  • Branża:Budownictwo

Do zespołu monterów domów.

Deske As specjalizuje się montażem domów produkowanych we fabryce. Oferuje też wykonczenia poddaszy, oraz indywidualne modyfikacje budynków.

  • Miejsce pracy:
    Trøndelag
  • Opis stanowiska:
    Snekker, Tømrer. Stolarz budowlany, Nowe budownictwo. Prace przy montażach domów.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w pracach wykonczeniowych, szkieletowe kontruckje, listwowanie, dokładnosć. Samodzielność.
    Prawo jazdy jest konieczne.
  • Oferujemy:
    Mieszkanie pracownicze,
    Stawka od 210 brutto na godzine. Plus premie. Mozna wypracować do 260 nok na godzine.
    Zatrudnienie, świadczenia emerytalne, oraz urlopowe według prawa norweskiego.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 5322