STOLARZ - CIESLA - BETONIARZ - ZBROJARZ - MURARZ

Oslo, okręg miasta  |   11-02-2020 13:36   |  Numer ogłoszenia: 92261
  • Stanowisko:STOLARZ BUDOWLANY, CIEŚLA, BETONIARZ, MURARZ
MAŁA FIRMA PROWADZONA PRZEZ RODZINĘ - BENDLER BYGG AS POSZUKUJE STOLARZY - CIESLI - BETONIARZY-ZBROJARZY - MURARZY NA PROJEKTY W OSLO I OKOLICACH. PRACA NA STALY KONTRAKT. STAWKA DO 220 NOK DLA PRACOWNIKOW Z DYPLOMEM ZAWODOWEJ SZKOLY BUDOWLANEJ W ZAWODZIE STOLARZ-CIESLA - BETONIARZ-ZBROJARZ ORAZ MURARZ.
  • Miejsce pracy:
    OSLO
  • Opis stanowiska:
    BUDOWA NOWYCH DOMOW I RENOWACJA STARYCH

    - montaz konstrukcji zewnetrznych scian elewacyjnych,
    - montaz konstrukcji wewnetrznych scian dzialowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaz szalunków, zbrojenia
    - wylewki betonowe, fundamenty itp.
    - budowa w różnych systemach, Leca, Jackon, Ytong,
    - montaz ocieplenia z welny mineralnej,
    - obijanie zewnetrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnetrznej konstrukcji plytami kartonowo-gipsowymi,
    - montaz sufitow podwieszanych,
    - montaz podlog
    - montaz okien, drzwi oraz listw wykonczeniowych.
    - montaz konstrukcji dachowych i pokryć
    - budowa łazienek
  • Wymagania:
    SWIADECTWO CZELADNICZE - STOLARZ
    SWIADECTWO CZELADNICZE - CIESLA
    SWIADECTWO CZELADNICZE - BETONIARZ-ZBROJARZ
    SWIADECTWO CZELADNICZE - MURARZ

    DOSWIADCZENIE
    WYMAGANE REFERENCJE !
  • Oferujemy:
    •Konkurencyjne wynagrodzenie
    •Pomoc polskojezycznych i norweskich konsultantow
    •Mozliwosc rozwoju zawodowego
    •Praca u poważnych klientów
    •Pomoc w uzyskaniu nr personalnego ID-nr na prace w Norwegii oraz karty podatkowej do rozliczania sie z urzędem skarbowym
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:- PRACA W SYSTEMIE AKORD
    - MILE WIDZANE NORWESKI CERTIFIKAT NA PRACE NA RUSZTOWANIU DO 9 METRÓW
    - PRACOWNICY KTORZY CHCA ZACZAC PRACE W NORWEGII MILE WIDZIANI (POMAGAMY W ZAŁATWIENIU FORMALNOSCI URZEDOWYCH)

    tel. kontaktowy: (+47) 925 00 415
    e-mail : post@bendler.no

Zobacz więcej zdjęć