Stolarz/ciesla

Akershus  |   19-08-2019 08:23   |  Numer ogłoszenia: 84502
  • Stanowisko:Stolarz/ciesla
Firma Østheim Montasje AS zatrudnia około 100 osób, w tym 90 własnych pracowników.Mamy dział konstrukcyjny wykonujący prace stolarskie i betonowe, a także dział montażu, który instaluje meble kuchenne oraz wyposazenie sklepowe i magazynowe, szyldy i różne elementy elewacyjne.
  • Miejsce pracy:
    Bærum, Lørenskog, Oslo
  • Opis stanowiska:
    Poszukujemy stolarzy / ciesli gotowych do podjecia pracy.
    Aktualne projekty:
    * Budowa apartamentow / budynkow przemyslowych
    * Wymiana drzwi i okien
    * Przebudowa sklepów / biur
    * Wykonczenia
  • Wymagania:
    Kilkuletnie doswiadczenie w branzy budowlanej, mile widziane odpowiednie branzowe wyksztalcenie.
    Preferujemy kandydatów posiadających dobra znajomosc języka norweskiego i angielskiego, nie wykluczamy osob mowiacych jedynie w jezyku polskim lub litewskim
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    * Konkurencyjne warunki oraz przyjemne srodowisko pracy
    * Bonus dla wszystkich pracownikow
    * Kurs norweskiego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cv prosimy wysylac na adres jobbsoknad-m@oestheim.no

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1776