Spawacz/ Monter Blach (PLATEARBEIDER)/ Blacharz

Vestland, Bergen  |   05-12-2023 12:26   |  Numer ogłoszenia: 103544
  • Stanowisko:Spawacz/ Monter Blach (PLATEARBEIDER)/ Blacharz
  • Branża:Przemysł

BOV jest firma, ktora od lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem projektów z metalu dla przemysłu budowlanego, spożywczego i przemysłowego. W tej dziedzinie posiadamy szeroka wiedze specjalistyczna w pracach  blacharskich, spawalniczo / blacharskich obrobkach metalu , maszyn cnc i nie tylko.

Siedziba firmy oraz miejsce pracy znajduje sie w Bergen.

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Zależy nam na tym, aby kandydat posiadal formalne kompetencje w zawodzie Spawacz/blacharz/monter blach (platearbeider). Zaletą są ważne certyfikaty spawalnicze w zakresie Mig, Tig i Elektrodesveis.
    Zadania będą polegały na wykonywaniu prac spawalniczych, obrobki , montazu elemetow blacharskich i instalacją z zachowaniem wysokiej jakości..
    Dużym atutem jest znajomość maszyn do obróbki metalow, czytanie rysunków oraz zapewnienie jakości i dokumentacja procesu produkcyjnego.
  • Wymagania:
    •Doświadczenie jako spawacz.
    •Doświadczenie jako blacharz /monter konstrukcji/platearbeider
    •Certyfikaty spawalnicze TIG, MIG lub elektrodą otuloną
    •Doświadczenie w montażu/instalacji blach i wyrobów metalowych.
    •Doświadczenie w pracy z maszynami do obróbki metalu.
    •Porozumiewanie się co najmniej w języku angielskim, a najlepiej w języku norweskim, jezyk polski tez jest brany pod uwage.
  • Oferujemy:
    •Konkurencyjne stawki.
    •Prace w stabilnej norweskiej firmie
    •Stala umowe o prace
    •Praca 07:00-15:00
    •Mozliwosci pracy rotacyjnej
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cv prosimy przesylac na adres app@bov.no w jezyku angielskim lub norweskim.