Szukamy doświadczonych glazurników

Cała Norwegia  |   7 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 80818
  • Stanowisko:Glazurnik

Ze względu na aktualne projekty, poszukujemy utalentowanych fachowców z doświadczeniem w zawodzie płytkarz. Oferujemy różne projekty. Stacjonarne i rotacyjne, wysokie stawki, możliwość zakwaterowania i wyżywienia zapewnione przez klienta.

Szukamy profesjonalistów potrafiących samodzielnie zaplanować i wykonać zlecone zadania, wykazujących się obowiązkowością, dokładnością, zaangażowaniem i inwencją.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac glazurniczych sprawnie i dokładnie, zgodnie z wymaganiami projektowymi.
  • Przygotowywanie powierzchni i zapewnienie ich odpowiedniego ustawienia i wypoziomowania przed układaniem płytek.
  • Wybieranie i cięcie płytek w celu dopasowania do konkretnych powierzchni, dbając o precyzję i szczegóły.
  • Układanie płytek za pomocą odpowiednich klejów i materiałów do spoinowania.
  • Kontrola wykonanej pracy w celu sprawdzenia zgodności z normami jakościowymi i oczekiwaniami klienta.
  • Utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy, zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa i przepisami.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako glazurnik, portfolio prezentujące wcześniejsze projekty.
  • Biegłość w różnych technikach i materiałach glazurniczych.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i efektywne zarządzanie czasem w celu spełnienia terminów projektowych.
  • Dbałość o szczegóły i zaangażowanie w dostarczanie pracy wysokiej jakości.
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim.

Oferujemy:
- stałą umowę o pracę
- ubezpieczenie w oparciu o norweskie prawo pracy
- konkurencyjne warunki zatrudnienia- pomoc w organizacji ewentualnych formalności urzędowych
- wypłaty co dwa tygodnie
- możliwość zakwaterowania poprzez naszą firmę

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres:

anita@workshop.no

Anita +47 476 76 446.

Workshop Bemanning & Kompetanse to jedna z największych agencji pracy w Norwegii, która zajmuje się sektorem budowlanym. Obecnie firma zatrudnia ok. 700 pracowników budowlanych.

www.workshop.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bodø, Bergen, Trondheim, Stavanger, Lillehammer

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 35897