PRACA DLA PROFESJONALNYCH MALARZY - SZPACHLARZY

Cała Norwegia  |   22-02-2024 05:47   |  Numer ogłoszenia: 97862
  • Stanowisko:MALARZ - SZPACHLARZ

Firma KPS BYGG TOTALENTREPRENØR AS poszukuje wykwalifikowanych MALARZY - SZPACHLARZY (4 wakaty)

Masz dość pracy w bemanningu ?

U nas nie ma rutyny.

Remontujemy , budujemy - cały czas coś innego.

Miła atmosfera , eleastyczne godziny - wyjazdy do PL - wszystko jest do dogadania.

Projekty w granicach od Lillestøm do Moss oraz od Askim do Drobak

Masz pytania zadzwoń - porozmawiamy.

Więcej info tlf :  968 650 67

  • Miejsce pracy:
    Lillestrøm do Moss - Askim - Drammen
  • Opis stanowiska:
    Pracownik będzie odpowiedzialny za :
    Malowanie
    Szpachlowanie
    Tapetowanie
  • Wymagania:
    Profesjonalizm
    Doświadczenie w pracy z urządzeniami natryskowymi Graco, Wagner lub podobne.
    Dokładność i wysoka jakość wykończenia końcowego powłok
    Dodatkowym atutem będzie wiedza i umiejętności z zakresu :
    - budowy lekkich konstrukcji ścian działowych i sufitów podwieszanych
    - montaż płyt gipsowych
  • Oferujemy:
    Pomoc w zakwaterowaniu
    Stawka w zależności od poziomu wiedzy, doświadczenia + zapisana w umowie premia od realizacji projektu.