Praca przy remontach , tarasy impregnowane

Cała Norwegia  |   29-05-2022 09:08   |  Numer ogłoszenia: 97862
  • Stanowisko:Pracownik ogólnobudowlany - każda profesja

Firma KPS BYGG poszukuje wykwalifikowanych pracowników budowlanych z zakresu stolarstwa konstrukcyjnego oraz  prac ogólnobudowlanych.

Masz dość pracy w bemanningu ?

U nas nie ma rutyny.

Remontujemy , budujemy - cały czas coś innego.

Miła atmosfera , eleastyczne godziny - wyjazdy do PL - wszystko jest do dogadania.

Projekty od Oslo przez Vestby, Ski, Askim do Moss.

Doceniamy zaangażowanie i chęć bycia częścią zespołu.

Masz pytania zadzwoń - porozmawiamy.

U nas nie patrzymy na CV (papier wszystko przyjmie) człowiek się liczy.

Więcej info tlf :  968 650 67

  • Miejsce pracy:
    Oslo - Vestby - Ski - Askim - Moss
  • Opis stanowiska:
    Pracownik budowlany , płytkarz , stolarz, cieśla konstrukcyjny
  • Wymagania:
    Chęć do pracy
  • Oferujemy:
    Zadzwoń omówimy warunki

Facebook Messenger YouTube Instagram