Praca na platformach lub w stoczniach norweskich

Cała Norwegia  |   21-07-2021 04:00   |  Numer ogłoszenia: 98444
  • Stanowisko:malarz, monter rusztowań, izolator
  • Branża:Przemysł stoczniowy

Uniflex Bemanning jest firmą pośredniczącą i rekrutującą pracowników z ponad 50 biurami w skandynawii.

Jesteśmy autoryzowanym podmiotem pośredniczącym i rekrutujemy i wynajmujemy pracowników do branż: budowlanej i drogowej, przemysłowej i magazynowej, naftowej i gazownictwa oraz biurowo-administracyjnej.

Posiadamy certyfikaty kontroli jakości i ochrony środowiska (ISO 9001 i 14001) jak również jesteśmy autoryzowanym pracodawcą. Norweska siedziba główna znajduje się w Oslo, oprócz tego posiadamy biura Bergen, Stawanger, Trondheim oraz Fredrikstad. Obecnie Uniflex jest obecny w Norwegii, Szwecji oraz Finlandii.

Biuro główne znajduje się w Sztokholmie i firma jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX, małych przedsiębiorstw (Small Cap).

W Szwecji Uniflex jest jednym z najwiekszych podmiotów pośrednictwa pracy z około 4 tysiącami pracowników i 40 oddziałami.

Dla naszych poważnych klientów z branży naftowej poszukujemy obecnie wykwalikowanych i zmotywowanych malarzy przemysłowych, monterów rusztowań oraz izolatorów z udokumentowanym wykształecniem lub kursem (fagbrev lub kurs/sitetest) na sporadyczne wyjazdy lub w stałej rotacji.

Miejsce pracy: stocznie w Norwegii, platformy na morzu Norweskim

Opis stanowiska:

Dla malarzy przemysłowych:
antykorozyjne zabezpiecznie powierzchni zgodne ze standardem Norsok M-501 (przygotowanie powierzchni, malowanie farbami systemowymi)

Dla monterów rusztowań:
montaż i demontaż rusztowań

Dla izolatorów:
izolacja i deizolacja rur i przewodów.

Wymagania:

Dla wszystkich stanowisk wymagamy :
min 2 lat doświadczenia w zawodzie,
referencji,
szkolenie technik linowych (kurs na "szelki"/fallsikringkurs)
kurs Norsok M-501 lub sitetest, dla malarzy
kurs Norsok R 004 lub sitetest, dla izolatorów

kurs budowy rusztowań §17-3/17-4 dla monterów rusztowań
minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
znajomości języka skandynawskiego i podstawowy kurs bezpieczeństwa(HUET/GSK) oraz certyfikat zdrowotny NOG/EOG dla pracowników aplikujących na platformy
Oczekiwania dodatkowe
• Chartek
• UHT
• FROSIO
• TT1, TT2

Oferujemy:

• Stałe rotacje jak również sporadyczne wyjazdy na platformy dla poważnych firm w branży naftowej
• Ciekawe i długotrwałe projekty zarówno na morzu, jak i na lądzie (off-/onshore)
• Płaca zgodna z umową taryfową lub wyższa, zależnie od projektu.
• Wyposażenie BHP, kurtki i torby offshorowe
• Konkurencyjne warunki
• przelot do Norwegii, niezbędny transport w Norwegii (dojazd i powrót do lotniska w Polsce we własnym zakresie)

Czy to Ciebie szukamy? Jeśli tak, to wyślij podanie jeszcze dziś!
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, rozmowy kwalifikacyje przeprowadzamy na bieżąco.
W razie pytań, wyślij maila na adres>

jerzy.kozak@uniflex.no