Praca dla kierowcy kategorii B

Cała Norwegia  |   01-07-2021 19:24   |  Numer ogłoszenia: 98216
  • Stanowisko:Kierowca
  • Branża:Transport i Logistyka

Zatrudnię kierowcę busa do 3,5t - Oslo.

Tylko dla osób przebywających obecnie w Norwegii.

Praca od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin, dla chętnych również w weekendy.
Trasy poranne lub popołudniowe w zależności od osobistej preferencji.

Poszukiwane również osoby chętne do pracy tylko w weekendy.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na rozwożeniu żywności w Oslo i okolicach, stawka godzinowa to 170NOK/h na okresie próbnym, po okresie próbnym podwyżka.

    Proszę o kontakt pod numerem telefonu: +47 966 98 131 lub
    za pośrednictwem maila : bippond@gmail.com
  • Wymagania:
    - Komunikatywny język angielski lub norweski.
    - Prawo jazdy kategorii B.
    - Pobyt na terenie Norwegii.

    Doświadczenie w zawodzie kuriera nie jest wymogiem, jest jednak mile widziane.
  • Oferujemy:
    - Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin (nawet w czasach pandemii)
    - Norweską umowę pracy
    - Miesięczne zarobki na poziomie 30 000 - 45 000 NOK