PRACA DLA ELEKTRYKOW

Oslo, okręg miasta  |   16-02-2024 09:37   |  Numer ogłoszenia: 99677
  • Stanowisko:Elektryk
Jesteśmy szybko rozwijającą się firma działającą na obszerze Oslo/ Akershus. Wykonujemy instalacje elektryczne głównie dla klientow prywatnych. Planujemy także zaangażować się w projekty instalacji paneli slonecznych.
To co wyróżnia nas wśród innych firm tej branży to: dokładność, precyzja, niezawodność i innowacyjność. Dzięki temu, oraz solidnym i zaangażowanym Pracownikom, mamy stabilna pozycję na rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kilku Elektryków. Aktualnie możemy się pochwalić bardzo odpowiedzialnymi i samodzielnymi pracownikami, i takich tez osob szukamy do Naszego Zespołu.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    - Wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z normami.
    - Planowanie i organizowanie pracy własnej oraz Pomocnika, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zleceniami Lidera projektu/klienta,
    - Dbanie o należyty stan urządzeń, narzędzi i samochodu firmowego.
    - Wykonywanie dokumentacji powykonawczej
    - Zakupy materiałów na duże projekty zgodnie z zaleceniami Lidera Projektu.
    - Bieżące zakupy materiałów na małe projekty.
  • Wymagania:
    - Uprawnienia DSB.
    - Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Elektryk.
    - Znajomość języka angielskiego/norweskiego
    - Prawo jazdy kat.B
    - Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w Norwegii będzie dużym atutem.
  • Oferujemy:
    - Duże możliwości rozwoju swoich umiejętności i kariery.
    - Przyjazne środowisko pracy w dynamicznej firmie, która się rozwija.
    - Stabilna i dochodowa firma z wyraźnymi planami na przyszły wzrost.
    - Samochód firmowy.
    - Narzędzia i odzież robocza.
    - Pomoc polskich pracowników przy dopełnieniu formalności przy zatrudnieniu.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wyślij CV na adres cv@skielektro.no

    DOŁĄCZ DO NAS!

    Wysyłając CV, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 roku (t.j. Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 r. z późn. zm.)

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 13825