Praca dla doświadczonych instalatorow meblowych / monterow kuchennych w okolicy Trondheim

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   30-10-2023 11:44   |  Numer ogłoszenia: 100864
  • Stanowisko:Instalator meblowy / monter kuchenny-okolice Lillestrøm
  • Branża:Przemysł

Firma Østheim Montasje AS prowadzi prace budowlane, stolarskie i monterskie, a takze dysponuje zespolami wyspecjalizowanymi w wielu dziedzinach. Zatrudnia około 150 pracownikow budowlanych i monterow.
Siedziba firmy znajduje sie w Kjeller z oddzialem w Drammen, Bergen oraz Trondheim

Mamy dział konstrukcyjny wykonujący prace stolarskie i betonowe, a także dział montażu, który instaluje meble kuchenne oraz wyposazenie sklepowe i magazynowe, szyldy i różne elementy elewacyjne.

Siedziba glowna miesci sie przy Rolf Olsens vei 28, 2007 Kjeller.

  • Miejsce pracy:
    Lillestrøm
  • Opis stanowiska:
    ROZNORODNE PROJEKTY:

    - Projekt montażu kuchni i mebli
    - Kuchnia i wyposażenie dla klientów prywatnych
    - Serwis / prace wykończeniowe
    - Wyposażenie pokoi hotelowych / wyposażenie biur (projekt)
    - Specjalne umeblowanie i wyposażenie sklepów
    - Targi i stoiska
  • Wymagania:
    - Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
    - Prawo jazdy kat B,
    - Prawo jazdy kat. C bedzie dodatkowym atutem
    - Zaangażowanie i niezaleznosc
    - Dobra organizacja pracy
    - Pozytywne nastawionienie zarówno wobec klientów, jak i współpracowników
  • Oferujemy:
    - Wewnętrzne programy rozwoju umiejętności
    - Konkurencyjne warunki pracy
    - Dobre srodowisko pracy
    - Kilku stałych i dobrych klientów, z różnorodnymi projektami
    - Zwrot 50% kosztow za kursy jezykowe
    - Opieke fizjoterapeutow w ramach umowy z NEMUS
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Pamietaj aby Twoje CV bylo zaktualizowane i kompletne. Skontaktujemy sie z wybranymi osobami spelniajacymi nasze wymagania.

    Kontakt: jobbsoknad-m@oestheim.no

Zobacz więcej zdjęć