Praca dla doswiadczonych -Snekker-Flislegger-Maler

Oslo, okręg miasta  |   04-06-2020 21:03   |  Numer ogłoszenia: 54805
  • Stanowisko:Snekker-Maler-Flislegger
Firma remontowa Sawi Bygg AS dzialajaca w Oslo/Bærum poszukuje doswiadczonych pracownikow budowlanych do prac remontowych: malowania,szpachlowania,regipsy, parkiety,wymina dzwi, okien, listwowanie, glazury.
Oferujemy w zamian mozliwosc pracy stalej, oraz dobre warunki.

  • Miejsce pracy:
    Oslo/Bærum
  • Opis stanowiska:
    Malarz
    -malowanie
    -szpachlowanie
    -tapetowanie
    -mile widziane umiejetnosc malowania natryskowo.
    Stolarz
    -regipsy
    -budowa scianek G/K
    -ukladanie parkietow
    -montaz/wymina dzwi/okien,
    -listwowanie
    Murarz
    -ukladanie glazury,wylewanie posazdzek/wylewek,murowanie,tynkowanie
  • Wymagania:
    Doswiadczenie min 2 lata w tego typu pracach w Norwegii.
    Mile widziana znajomasc jezyka angielskiego lub norweskiego.
    Prawo jazdy kat B
    Obsluga smartfona/meila.
    Punktualnosc.
    Kreatywnasc.
  • Oferujemy:
    Oferujemy w zamian mozliwosc pracy stalej w pelnym wymirze godzin oraz dobre warunki.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby spelniajace wyzej wymienione warunki prosze o CV ze zdjeciem na adres e-mail:sawibygg@gmail.com Lub tel. w godz. 8-18 94 42 07 60.