Praca dla doswiadczonych Malowanie, Stolarka budowlana.

Oslo, okręg miasta  |   01-10-2022 13:06   |  Numer ogłoszenia: 54805
Praca dla doswiadczonych  Malowanie, Stolarka budowlana.
  • Stanowisko:Flislegger/Snekker/Glazurnik/Stolarz

Norweska firma remontowa Sawi Bygg AS dzialajaca w Oslo/Bærum poszukuje doswiadczonych pracownikow budowlanych do prac remontowych: malowania,szpachlowania,regipsy, panele,wymina dzwi, okien, listwowanie,remonty lazienek.

Wymagania: minimum 2 lata doswiadczenia na podobnym stanowisku. Mile widziany jezyk norweski lub angielski w stopniu komunikatywanym.
Oferujemy w zamian mozliwosc pracy stalej, oraz dobre zarobki. Dla sprawdzonych mozliwosc pracy stalej.

Nie jestesmy agencja. Tel 94420760

  • Miejsce pracy:
    Oslo/Bærum
  • Opis stanowiska:
    -malowanie
    -szpachlowanie
    -regipsy
    -budowa scianek G/K
    -ukladanie paneli podlogowych
    -montaz/wymina dzwi/okien,
    -listwowanie
  • Wymagania:
    Doswiadczenie min 2 lata w tego typu pracach w Norwegii.
    Mile widziana:
    znajomasc jezyka angielskiego lub norweskiego.
    Prawo jazdy kat B
    Punktualnosc.
    Kreatywnasc.
    Zaangazowanie.
  • Oferujemy:
    Oferujemy w zamian mozliwosc pracy stalej w pelnym wymirze godzin oraz dobre zarobki. Dla posiadajacych rodzine w polsce system rotacyjny do omowienia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby spelniajace wyzej wymienione warunki prosze o CV ze zdjeciem na adres e-mail:sawibygg@gmail.com Lub tel. w godz. 8-18 94 42 07 60.