Praca dla Cieśli konstrukcyjnych oraz monterów płyt gipsowych

Cała Norwegia  |   30-05-2023 14:45   |  Numer ogłoszenia: 91211
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny
Backup Byggpersonell AS poszukuje wykwalifikowanych i całkowicie samodzielnych pracowników w zawodzie:

Stolarz budowlany i monter płyt gipsowo-kartonowych.

Praca przy nowych konstrukcjach jak i remontach, renowacjach, przebudowach.

Praca w Drammen, Kongsberg, Tønsberg

Oferta skierowana jest do osób mieszkających na w/w terenach

Rozpoczęcie pracy: czerwiec, lipiec
  • Miejsce pracy:
    Viken
  • Opis stanowiska:
    - montaż konstrukcji ścian zewnętrznych i wewnętrznych
    - montaż sufitów podwieszanych,
    - montaż okien, drzwi oraz listew wykończeniowych.
    - kładzenie izolacji
    - montaż płyt pokrycia ścian
  • Wymagania:
    - Pełna samodzielność
    - Udokumentowane minimum 3 letnie doświadczenie
    - Umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    - Referencje
  • Oferujemy:
    - Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatki za narzędzia
    - tzw. dojazdówka - pokrycie kosztów dojazdów do pracy (na większości projektów)
    - Możliwość częstych zjazdów do kraju
    - Pomoc polskojęzycznych konsultantów
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:- Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii (mile widziane)
    - Norweski numer personalny stały lub tymczasowy (mile widziane)
    - Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse (mile widziane)
    - Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane)

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres grzegorz@backup-bygg.no
    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Zobacz więcej zdjęć