Praca dla Cieśli konstrukcyjnych

Cała Norwegia  |   01-11-2019 13:48   |  Numer ogłoszenia: 91211
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny
Backup Byggpersonell AS poszukuje wykwalifikowanych pracowników w zawodzie:

 Cieśla konstrukcyjny
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus,Buskerud, Østfold
  • Opis stanowiska:
    - montaz konstrukcji zewnetrznych scian elewacyjnych,
    - montaz konstrukcji wewnetrznych scian dzialowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaz folii izolacyjnej,
    - montaz ocieplenia z welny mineralnej,
    - obijanie zewnetrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnetrznej konstrukcji plytami kartonowo-gipsowymi,
    - montaz sufitow podwieszanych,
    - montaz okien, drzwi oraz listw wykonczeniowych.
  • Wymagania:
    •Udokumentowane minimum 2-3 letnie doswiadczenie na stanowisku ciesli
    •Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    •Konkurencyjne wynagrodzenie
    •Pomoc polskojezycznych konsultantow
    •Mozliwosc rozwoju zawodowego
    •Praca u poważnych klientów
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:•Doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii (mile widziane)
    •Norweski numer personalny staly lub tymczasowy (mile widziane)
    •Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse (mile widziane)
    •Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres
    grzegorz@backup-bygg.no Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 2092