Praca dla Cieśli konstrukcyjnych

Cała Norwegia  |   19-08-2020 09:38   |  Numer ogłoszenia: 91211
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny

Backup Byggpersonell AS poszukuje wykwalifikowanych pracowników w zawodzie:

 Cieśla konstrukcyjny oraz monter plyt gipsowych

Praca w okolicach Kongsberg, Drammen, Oslo , Lillestrøm

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus,Buskerud, Østfold
  • Opis stanowiska:
    - montaz konstrukcji zewnetrznych scian elewacyjnych,
    - montaz konstrukcji wewnetrznych scian dzialowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaz folii izolacyjnej,
    - montaz ocieplenia z welny mineralnej,
    - obijanie zewnetrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnetrznej konstrukcji plytami kartonowo-gipsowymi,
    - montaz sufitow podwieszanych,
    - montaz okien, drzwi oraz listw wykonczeniowych.
  • Wymagania:
    - Udokumentowane minimum 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku cieśli
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    - Referencje
  • Oferujemy:
    - Konkurencyjne wynagrodzenie
    - Pomoc polskojęzycznych konsultantów
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Praca u poważnych klientów
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:- Doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii (mile widziane)
    - Norweski numer personalny stały lub tymczasowy (mile widziane)
    - Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse (mile widziane)
    - Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane)

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres
    izabela@backup-bygg.no lub grzegorz@backup-bygg.no Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Zobacz więcej zdjęć