Poszukujemy samodzielnych tømrer

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   02-09-2022 14:08   |  Numer ogłoszenia: 100248
  • Stanowisko:Stolarz
  • Branża:Budownictwo

MTH Entreprenør AS

Jesteśmy doświadczonym zespołem stolarzy.

Wykonujemy budowę nowych obiektów, remonty i rozbudowy. Każdy projekt prowadzony jest w sposób spójny i profesjonalny.

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Budowa konstrukcji zewnętrznych oraz wewnętrznych na podstawie rysunku technicznego
    Prace zewnętrzne związane z elewacjami i docieplaniem budynków
    Stolarka okienna i drzwiowa
    Prace wykończeniowe.
  • Wymagania:
    Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego - warunek obowiazkowy
    Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub angielskiego - warunek obowiazkowy
    Pozytywnych referencji od poprzednich pracodawców
    Numeru personalnego lub D-numer
    Prawo jazdy kat. B
    Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Oferujemy:
    WYNAGRODZENIE: w zależności od doświadczenia zawodowego oraz poziomu znajomości języka.
    Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony ( po okresie proby 3 miesiecy)
    Podwyższenie wynagrodzenia wraz z rozwojem kwalifikacj
    Punktualnie wypłacane wynagrodzenia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Poszukujemy 4 stolarzy :)

    Praca od zaraz

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie wiadomości email z CV na adres: kontor@mthe.no