POSZUKUJEMY STOLARZY

Viken, Drammen  |   06-04-2020 12:55   |  Numer ogłoszenia: 94266
  • Stanowisko:STOLARZ BUDOWLANY

Works AS jest preznie rozwijajaca sie firma bemaningowa , na rynku jestesmy od 2017 roku.

Works AS Aktualnie poszukuje doswiadczonych stolarzy do wykonywania prac na zlecenie naszego klienta

  • Miejsce pracy:
    Drammen Oslo Lier
  • Opis stanowiska:
    - Praca na projektch przy wykonczeniach i budowie mieszkan/sklepow/hal/ obiektow sportowych itp
    - Paca na zlecenie klienta firmy Works AS
  • Wymagania:
    - Doswiadczenie w pracy w zawodzie stolarza na terenie Norwegii
    - Umiejetnosc utrzymania wysokiego tempa w pracy
    - Bezkonfliktowosc i chec tworzenia dobrej atmosfery na projektach oraz kreowania pozytywnego wizerunku firmy
    - Wymagana znajomosc jezyka norweskiego na pozniomie min komunikatywnym
    -Wlasny samochod lub prawo jazdy kat B
  • Oferujemy:
    -Praca w mlodym, dynamicznym zespole dla naszego klienta
    ciekawe i pelne wyzwan projekty na terenie Oslo, Drammen i okolicach
    -Mozliwosc rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    -Stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie
    bardzo dobra atmosfera w pracy
    - Opieka polskich konsultantow
    - Pensja w systemie godzinowym co 14 dni
    - Pokrycie kosztow dojazdu do pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wiecej o nas znajdziesz na

    Zapraszamy do kontaktu : krzysztof@pobworks.no