Poszukujemy monterów płyt gipsowych do pracy na terenie Oslo, Kongsberg, Drammen

Cała Norwegia  |   19-08-2020 09:39   |  Numer ogłoszenia: 94905
  • Stanowisko:Monter płyt gipsowych

Szukamy Ciebie z doświadczeniem montażu płyt gipsowo-kartonowych w projektach typu bloki mieszkalne i budynki uzytecznosc publicznej (szpital, biorowce, szkola)

  • Opis stanowiska:
    Zadania
    - Stawianie konstrukcji ścian
    - Izolowanie
    - Foliowanie paroizolacja
    - Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • Wymagania:
    Żądane kwalifikacje
    -Doświadczenie z podobnych projektów
    -Umiejętność czytania rysunków budowlanych
    -Język angielski lub norweski

    Doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii (mile widziane)
    - Norweski numer personalny stały lub tymczasowy (mile widziane)
    - Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse (mile widziane)
    - Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane)
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - Konkurencyjne wynagrodzenie
    - Pomoc polskojęzycznych konsultantów
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Praca u poważnych klientów-
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres
    izabela@backup-bygg.no lub grzegorz@backup-bygg.no
    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie.