Poszukujemy stolarzy budowlanych oraz monterów płyt gipsowych do pracy na terenie Oslo i Viken

Cała Norwegia  |   23-01-2023 14:44   |  Numer ogłoszenia: 94905
  • Stanowisko:Monter płyt gipsowych, Stolarz budowlany

Szukamy Ciebie mieszkajacaego w okolicach Oslo lub Drammen z doświadczeniem pracach w stolarce budowlanej i montażu płyt gipsowo-kartonowych w projektach typu bloki mieszkalne i budynki uzytecznosc publicznej (szpital, biorowce, szkola).

Projekty w okolicach Oslo, Lilestrøm i Drammen.

Możliwość częstych wyjazdów do Polski

  • Miejsce pracy:
    Oslo , Lillestrøm i Drammen
  • Opis stanowiska:
    Zadania
    - Stawianie konstrukcji ścian
    - Izolowanie
    - Foliowanie paroizolacja
    - Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • Wymagania:
    Żądane kwalifikacje
    -Udokumentowane doświadczenie z podobnych projektów

    -Umiejętność czytania rysunków budowlanych (mile widziane)
    -Język angielski lub norweski -(mile widziane)
    Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii (mile widziane)
    - Norweski numer personalny stały lub tymczasowy (mile widziane)
    - Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse (mile widziane)
    - Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane)
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - Konkurencyjne wynagrodzenie
    - Pomoc polskojęzycznych konsultantów
    - Możliwość rozwoju zawodowego
    - Praca u poważnych klientów-
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres
    izabela@backup-bygg.no lub grzegorz@backup-bygg.no
    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie.