Poszukujemy lakiernikow/ blacharzy samochodowych - PRACA OD ZARAZ

Oslo, okręg miasta  |   25-02-2020 12:32   |  Numer ogłoszenia: 89675
  • Stanowisko:Lakiernik/ blacharz samochodowy!
  • Branża:Praca warsztatowa

Firma Uniflex poszukuje dla swojego klienta pracownikow na stanowisko lakiernik/ blacharz smochodowy. Zlecenie na terenie Åros. Praca od zaraz!

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie elementow samochodu pod malowanie, demontaz, zabezpieczenie
  • Scieranie, matowienie, polerowanie, piaskowanie, spajanie, drobne naprawy,
  • Malowanie elementow samochodu
  • Drobna blacharka samochodowa

Wymagania:

  • Doswiadczenie na stanowisku lekarnika/ blacharza smaochodowego
  • Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu umozliwiajacym komunikacje w pracy
  • Pozytywne referencje od bylych pracodawcow

Oferujemy:

  • Stale zatrudnienie oparte na norweskich warunkach
  • Opieka konsultanta przez caly okres zatrudnienia
  • Przyjazne srodowisko pracy
  • Konkurencyjna stawka godzinowa
  • Mozliwosc pracy w godzinach nadliczbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie cv.

Pozdrawiamy!

Uniflex Bemanning

  • Miejsce pracy:
    Åros