POMOCNIK BUDOWLANY

Vestland, Bergen  |   10-05-2021 11:03   |  Numer ogłoszenia: 86525
  • Stanowisko:POMOCNIK BUDOWLANY
Bergen Personal AS jako jedna z najwiekszych agencji pracy rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic.
Firma kładzie silny nacisk na przepisy BHP poprzez systematyczne udoskonalanie wewnętrznych norm, przeprowadzanie szkoleń BHP oraz regulacje dotyczące przedstawicieli pracowników do spraw bezpieczeństwa jak również reprezentantów pracowników.
Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik budowlany
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Rozbiorki
    Sprzatanie na budowie
    Pielegnacja terenow zielonych

    Potrzebujemy tez na projekt w Geilo pomocnikow przy budowie dachow zielonych.
  • Wymagania:
    •znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    •referencje od poprzednich pracodawcow
    •dobra kondycja fizyczna
  • Oferujemy:
    •legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
    •pokrycie kosztów dojazdu do i z pracy
    •feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
    •oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%
    •oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryture w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
    •ubezpieczenie od wypadków w pracy
    •pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    •ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
    •opieka polskojezycznych konsultantów w biurze.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jestes obecnie w Norwegii i szukasz pracy? Wyslij CV na adres: agata.grzybacz@bergenpersonal.no lub kontakt telefoniczny: tlf. +47 90 04 44 25