PŁYTKARZ - GLAZURNIK cert. 11490

Trøndelag  |   14-04-2023 07:42   |  Numer ogłoszenia: 100343
PŁYTKARZ - GLAZURNIK  cert. 11490
  • Stanowisko:PŁYTKARZ GLAZURNIK
  • Branża:Budownictwo

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH PŁYTKARZY

MIEJSCE: TRONDHEIM

STAWKI OD 247,50 KR W GÓRĘ

WYPŁATA WYNAGRODZENIA 2 X W MIESIĄCU

MOŻLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH

KONTRAKT ROZPOCZYNA SIĘ 17.04.2023

AGNIESZKA +48 571325410

SYLWIA +48 507083177

  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM
  • Opis stanowiska:
    UKŁADANIE PŁYTEK W MIESZKANIACH, ORAZ BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.
    KOMPLEKSOWE UKŁADANIE PŁYTEK W ŁAZIENKACH.
  • Wymagania:
    - mile widziane wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa;
    - min. 3 lata doświadczenia w pracy jako płytkarz
    - komunikatywna znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego,
    - mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich,
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców,
    - gotowość do wyjazdu po świetach
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie od 247,50 KR w góre,
    - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
    - zakwaterowanie
    - możliwość wypłaty wynagrodzenia 2 x w miesiącu,
    - możliwość pracy w nadgodzinach,
    - gwarantujemy ubrania, oraz narzędzia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Co oP recruitment and Training sp. Z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji