MONTERZY FASAD/BLACHARZE - praca od zaraz, projekt w Sandvika

Viken, Sandvika  |   11-06-2024 13:34   |  Numer ogłoszenia: 103955
  • Stanowisko:MONTER FASAD
Dla jednego z naszych Klientow poszukujemy monterow fasad/blacharzy.
  • Opis stanowiska:
    - Montazmontaż fasad metalowych
  • Wymagania:
    - Samodzielność na stanowisku oraz umiejętność pracy w zespole
    - Doswiadczenie w montazu fasad
    - znajomosc j. angielskiego bedzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    - Konkurencyjna stawka godzinowa
    - Mozliwosc stałego zatrudnienia
    - Przyjazne środowisko i wysokie standardy pracy
    - Odzież/środki ochrony osobistej
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli to coś dla Ciebie skontaktuj się z nami!

    Osoba do kontaktu: Beata
    wyslij mail: bbp@sonar.no
    lub zadzwoń: 0047 969 42 774

    wyslij mail: toh@sonar.no
    lub zadzwon: 0047 93066007
    Osoba do kontaktu: Tormod