MONTERZY szklanych balustrad balkonowych - Ås

Viken, Ås  |   08-09-2023 12:22   |  Numer ogłoszenia: 100522
  • Stanowisko:Monter szklanych fasad balkonowych
  • Branża:Budownictwo
4 stanowiska pracy
Pilnie poszukujemy monterów szklanych fasad na długoterminowy projekt
  • Miejsce pracy:
    Ås
  • Opis stanowiska:
    Montaz szklanych balustrad balkonowych
  • Wymagania:
    Doświadczenie przy montażu fasad SZKLANYCH lub pracach konstrukcyjnych
    Jezyk NIE jest wymagany
    Dobra organizacja i dokładność
    Pracowitość, obowiązkowość i odpowiedzialność
    Umiejetność pracy w zespole, jak i samodzielnie
  • Oferujemy:
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Dobre środowisko pracy
    Wsparcie polskiego konsulenta przez caly okres zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie aplikuj na stanowisko.

    osoba do kontaktu: Beata
    e-mail: bbp@sonar.no
    telefon: 969 42 774