Spawaczy TIG

Rogaland, Stavanger  |   29-06-2021 09:15   |  Numer ogłoszenia: 97318
  • Stanowisko:Spawaczy TIG
  • Branża:Przemysł

Firma LC Contracting AS  poszukujemy kandydatów na stanowisko:Spawacz TIG

Spawacze ważne certyfikaty

141-FM6

  • Miejsce pracy:
    Stavanger
  • Opis stanowiska:
    Spawanie na podstawie WPS rury konstrukcje stalowe
  • Wymagania:
    Dokładność w wykonywaniu zadań
    dyspozycyjność
    mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic hakowych sterowanych z poziomu roboczego
    cięcie, szlifowanie
    Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy
  • Oferujemy:
    wynagrodzenie brutto: 250 nok na godzinę;
    dodatkowo dieta dzienna 205 nok
    bezpłatne zakwaterowanie
    zwrot kosztów podróży
    umowę na norweskich warunkach
    Dodatkowe nadgodziny 50%: 100 NOK / godzina
    Dodatkowe nadgodziny 100%: 200 NOK / godzina

    kontakt email: jem@lc-as.no
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV w języku angielskim proszę wysłać na adres jem@lc-as.no

    tel język angielski +4791667099
    tel. jezyk polski +48500434597