Monter Wentylacji

Cała Norwegia  |   12-07-2019 13:01   |  Numer ogłoszenia: 90708
  • Stanowisko:Monter Wentylacji
  • Branża:Budownictwo

Poszukujemy monterów wentylacji do pracy w Norwegii.

Obowiązki:

  • Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Praca w grupach oraz samodzielna

Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy - mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodnie z norweskimi normami
  • Spotkanie rekrutacyjne z norweskim pracodawcą w Krakowie i Sopocie już na koniec lipca 2019
  • Darmowe przeloty między Polską a Norwegią
  • Rotacyjny system pracy 6-2
  • Zakwaterowanie - jednoosobowy pokój
  • Umowa na stałe po okresie próbnym

Osoby spełniające wymogi zapraszam do podsyłania CV na adres krzysztof.grajkowski@paretti.eu

  • Miejsce pracy:
    Trondheim
  • Opis stanowiska:
    - Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki
    przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe
    - Czytanie rysunku technicznego
    - Praca w grupach oraz samodzielna
  • Wymagania:
    - Doświadczenie na powyższym stanowisku - warunek konieczny
    - Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego -
    warunek konieczny
    - Prawo jazdy - mile widziane
    - Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Oferujemy:
    - Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodnie z norweskimi normami min. 200 NOK
    - Spotkanie rekrutacyjne z norweskim pracodawcą w Krakowie i Sopocie
    już na koniec lipca 2019
    - Darmowe przeloty między Polską a Norwegią
    - Rotacyjny system pracy 6-2
    - Zakwaterowanie - jednoosobowy pokój
    - Umowa na stałe po okresie próbnym