MONTER RUROCIĄGÓW ERMETO; OD ZARAZ/NORWEGIA

Cała Norwegia  |   02-11-2018 15:27   |  Numer ogłoszenia: 86111
  • Stanowisko:MONTER RUR ERMETO
  • Branża:Przemysł stoczniowy
Firma Stan Shipping od  kilkunastu lat rekrutuje i pośredniczy w zatrudnianiu pracowników wszystkich sektorów przemysłu. W danej chwili poszukujemy Monterów Rurociągów na  Stoczniach w : Ulstein, Brattvag, Sovik.

  • Miejsce pracy:
    Brattvag, Sovik, Ulstein
  • Opis stanowiska:
    Praca od zaraz
  • Wymagania:
    1.Doświadczenie na stanowisku montera rur min. 2 lata
    2.Mile widziany j. angielski
    3.Znajomość rysunku izometrycznego
    4.Doświadczenie przy ERMETO
  • Oferujemy:
    1.zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
    2.stawka 180 NOK brutto/godz.
    3.kantyna na miejscu/ zapewnione wyżywienie
    4.zakwaterowanie po stronie pracodawcy
    5.podróż zapewniona przez pracodawcę
    6.praca w sy-mie rotacyjnym 4/2
    7.praca na dłuższy okres czasu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: ot@stanship.com.pl