Mechanik samochodowy

Cała Norwegia  |   08-02-2022 13:31   |  Numer ogłoszenia: 95908
  • Stanowisko:Mechanik samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa

Agencja pracy CBR Cross Border Recruitment Sp. Z.o.o (KRAZ 5500) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik pojazdów osobowych

Rekrutujemy do pracy w  serwisach autoryzowanych następujących marek:

Volkswagen Audi & Skoda, Mercedes, Toyota, Land Rover, Citroen & Peugeot, Honda, Ford, BMW oraz do serwisów ogólnych w których serwisowane są wszystkie auta.

Rozpoczęcie pracy zależy od okresu wypowiedzenia kandydata (istnienie możliwość zatrudnienia kandydata posiadającego 3-miesieczy okres wypowiedzenia)

Każdemu mechanikowi gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy:

Stawki między 210 nok za godzinę brutto do 235 nok w przypadku długoletniego doświadczenia w serwisach autoryzowanych; Dla kandydatów posiadających norweskie uprawnienia PKK stawki od 250 nok za godzinę brutto (plus bonus).

Zakwaterowanie czekające na mechanika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii;

Zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedziałku do piątku (37,5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami w wybranych warsztatach). Przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie Fagformidling, następnie kontrakt długoterminowy bezpośrednio w warsztatem samochodowym;

Każdy mechanik otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty) oraz samodzielne stanowisko pracy;

Wypłata przelewana jest na norweskie konta raz w tygodniu.

Każdemu pracownikowi przydzielany jest przez pierwszych kilka miesięcy konsultant pomagający w załatwieniu innych niezbędnych spraw formalnych oraz starszy stażem norweski mechanik, pomagający w codziennej pracy na warsztacie;

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego

Wieloletniej praktyki w zawodzie mechanik samochodowy najlepiej w serwisie autoryzowanym

Wykształcenia przynajmniej zawodowego w kierunku mechanik samochodowy oraz ważnego prawa jazdy kat. B

Osoby zainteresowane ofertami pracy proszone są o przesłanie CV.

Prosimy, aby kandydaci zaznaczyli w CV jeśli kiedykolwiek pracowali w serwisach autoryzowanych na terenie Polski lub innych krajów lub jeśli w tych warsztatach przechodzili przez szkolenia organizowane przez pracodawców (nie jest to wymóg, ale czym wyższe kwalifikacje, tym wyższa stawka).

W razie innych, szczegółowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Czekamy na Twoją aplikację! Możesz to zrobić również przez nasza stronę na Facebooku

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@cba-eu.com

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

Plac Rodła 8

70-419 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 45 95 45 85 (Pn-Pt 8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bergen, Stavanger oraz inne
  • Opis stanowiska:
    Naprawa samochodów osobowych w autoryzowanych serwisach.
    Dla osób mieszkających na terenie Norwegii możliwość umówienia interview bezpośrednio z warsztatem przed podpisaniem umowy.
  • Wymagania:

  • Oferujemy:
    Rozpoczęcie pracy zależy od okresu wypowiedzenia kandydata. Jeśli kandydat jest dostępny od zaraz istnieje możliwość podjęcia pracy natychmiastowo. Warsztaty również czekają na wykwalifikowanych kandydatów z dłuższym okresem wypowiedzenia.

    Stawki między 200 nok za godzinę brutto do 225 nok w przypadku długoletniego doświadczenia w serwisach autoryzowanych;

    Dla mechaników z certyfikatem PKK wynagordzenie od 230 nok do 250 nok.

  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zobacz więcej zdjęć