MALARZ SZPACHLARZ CERT. 11490

Cała Norwegia  |   16-10-2020 08:22   |  Numer ogłoszenia: 94184
MALARZ SZPACHLARZ  CERT. 11490
  • Stanowisko:Malarz/ / Szpachlarz

Poszukiwani wykwalifikowani malarze budowlani, oraz przemyslowi z umiejętnością malowania i szpachlowania natryskowego.

Miejsce: Trondheim , Molde, Ålesund

kontakt: Agnieszka 571325410

              Sylwia 507083177

  • Miejsce pracy:
    Trondheim, Molde, Ålesund
  • Opis stanowiska:
    Prace malarskie / szpachlarskie tradycyjne i maszynowe,
    łączenie regipsów * strimling.
    Praca w obiektach mieszkalnych i przemysłowych.
  • Wymagania:
    doświadczenie zawodowe poparte pozytywnymi referencjami od poprzedniego pracodawcy
    posiadanie numeru personalnego
    komunikatywna znajomość języka angielskiego
    prawo jazdy
  • Oferujemy:
    stabilne zatrudnienie
    stawkę od 215 kr /h
    zakwaterowanie w cenie 4000 kr , 5000kr lub gratis w zależności od projektu
    narzędzia, oraz ubrania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dołaczenie klauzuli zgodnej z RODO