MALARZ SZPACHLARZ BUDOWLANY CERT 11490

Trøndelag  |   04-08-2023 10:48   |  Numer ogłoszenia: 98404
MALARZ SZPACHLARZ BUDOWLANY       CERT 11490
  • Stanowisko:MALARZ/SZPACHLARZ
  • Branża:Budownictwo

CERT. 11490

PRACA DLA DOŚWIADCZONYCH MALARZY BUDOWLANYCH, ORAZ PŁYTKARZY

STAWKA OD 255/270 KR/H

MOŻLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH

MIEJSCE PRACY: TRONDHEIM I OKOLICE

MALOWANIE, SZPACHLOWANIE DOMÓW/MIESZKAŃ, ORAZ BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.

UKŁADANIE PŁYTEK ZARÓWNO W BUDYNKACH MIESZKALNYCH JAK I OBIEKTACH UZYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ.

SYLWIA: 507083177 sylwia@co-op.com.pl

AGNIESZKA: 571325410 agnieszka@co-op.com.pl

  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM
  • Opis stanowiska:
    MALARZ: PRACE MALARSKIE, ORAZ SZPACHLOWANIE.
    MALOWANIE I SZPACHLOWANIE NATRYSKOWE.
    ŁĄCZENIE REGIPSÓW
    PYTKATRZ: UKLADANIE PŁYTEK ZARÓWNO W MIESZKANIACH JAK I OBIEKTACH UZYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
  • Wymagania:
    DOŚWIADCZENIE
    DOBRE REFERENCJE OD POPRZEDNICH PRACODAWCÓW
    KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO LUB NORWESKIEGO
    MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE Z KRAJÓW SKANDYNAWSKICH
  • Oferujemy:
    - zakwaterowanie
    - możliwość pracy w nadgodzinach
    - stabilna praca na długoterminowych projektach,
    - stawka 255/270 KR/H
    - wypłata wynagrodzenia co dwa tygodnie
    - gwarantujemy ubrania, oraz narzędzia,
    - zatrudnienie na norweskich warunkach
    -możliwość partycypacji w kosztach podróży
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Co oP recruitment and Training sp. Z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem agnieszka@co-op.com.pl
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem agnieszka@co-op.com.pl.