MALARZ SZPACHLARZ / GRATIS MIESZKANIE NA WYBRANYCH PROJEKTACH

Cała Norwegia  |   23 minut temu   |  Numer ogłoszenia: 98404
  • Stanowisko:MALARZ/SZPACHLARZ, PŁYTKARZ
  • Branża:Budownictwo

CERT. 11490

PRACA NA STABILNYCH I DŁUGICH KONTRAKTACH DLA DOŚWIADCZONYCH MALARZY BUDOWLANYCH

ATRAKCYJNE STAWKI!!! OD 230 KR - 260 KR

MOŻLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH

PRACA W CAŁEJ NORWEGII

MOZLIWOŚĆ DARMOWEGO ZAKWATEROWANIA

  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM, KRISTIANSUND, BODO, TROMSO
  • Opis stanowiska:
    PRACE MALARSKIE W ŚRODKU I NA ZEWNĄTRZ. SZPACHLOWANIE. SZLIFOWANIE. MALOWANIE NATRYSKOWE.
    PRACE W MAŁYCH I DUZYCH INDUSTRIALNYCH OBIEKTACH.
  • Wymagania:
    DOŚWIADCZENIE
    DOBRE REFERENCJE OD POPRZEDNICH PRACODAWCÓW
    KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO LUB NORWESKIEGO
    MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE Z KRAJÓW SKANDYNAWSKICH
  • Oferujemy:
    - zakwaterowanie w korzystnej cenie lub gratis ( w zależności od projektu);
    - możliwość pracy w nadgodzinach
    - stabilna praca na długoterminowych projektach,
    - stawka OD 220 DO 250 kr
    - wypłata wynagrodzenia co dwa tygodnie,
    - gwarantujemy ubrania, oraz narzędzia,
    - zatrudnienie na norweskich warunkach.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:PROSIMY O DOŁĄCZENIE KLAUZULI ZGODNEJ Z RODO

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 2803