MALARZ SZPACHLARZ / PŁYTKARZ CERT. 11490

Cała Norwegia  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 94184
  • Stanowisko:Malarz/ / Szpachlarz / Płytkarz

Poszukiwani wykwalifikowani malarze budowlani, oraz płytkarze

Miejsce: Trondheim

Stawka 225kr

Mieszkanie 4500 - 5000kr

kontakt:
Agnieszka 571325410 agnieszka@co-op.com.pl
Sylwia 507083177

  • Miejsce pracy:
    Trondheim, Bodø
  • Opis stanowiska:
    Prace malarskie / szpachlarskie tradycyjne i maszynowe,
    łączenie regipsów * strimling.
    Praca w obiektach mieszkalnych i przemysłowych.
    dla płytkarzy: układanie płytek zarówno w obiektach publicznych jak i mieszkaniach
  • Wymagania:
    doświadczenie zawodowe poparte pozytywnymi referencjami od poprzedniego pracodawcy, 3-4 lata
    posiadanie numeru personalnego
    komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy:
    stabilne zatrudnienie
    stawkę od 225 kr /h
    zakwaterowanie w cenie 4500 - 5000 kr lub gratis w zależności od projektu
    narzędzia, oraz ubrania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dołaczenie klauzuli zgodnej z RODO