Malarz serwisowy

Viken  |   19-08-2019 08:25   |  Numer ogłoszenia: 85665
  • Stanowisko:Malarz
Firma Østheim Montasje AS zatrudnia około 100 osób, w tym 90 własnych pracowników.Mamy dział konstrukcyjny wykonujący prace stolarskie i betonowe, a także dział montażu, który instaluje meble kuchenne oraz wyposazenie sklepowe i magazynowe, szyldy i różne elementy elewacyjne.
    Osloområdet: Asker, Bærum, Hønefoss, Drammen, Romerike og Jessheim
  • Opis stanowiska:
    Szukamy malarza, który może pracować niezależnie na mniejszych zleceniach serwisowych oraz który może działać jako lider zespołu / bas przy większych zadaniach malarskich.
    Możliwośc posiadania samochodu służbowego
  • Wymagania:
    Potwierdzone wyksztalcenie jako malarz lub dlugoletnie doswiadczenie w tym zawodzie.
    Dobra znajomość norweskiego i / lub angielskiego.
  • Oferujemy:
    Konkurencyjne warunki pracy -program Bonus.
    Mila atmosfere w pracy oraz spotkania integracyjne.
    Wspolprace ze stalymi klientami oferujacymi zróżnicowane i ekscytujące projekty
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cv prosze przesylac na adres: jobbsoknad-m@oestheim.no