MALARZ CERT. 11490

Cała Norwegia  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 94184
MALARZ    CERT. 11490
  • Stanowisko:Malarz
  • Branża:Budownictwo

Jesteś w Norwegii i szukasz pracy?

Obecnie dla naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowiska:

                 malarz/szpachlarz

                 cieśla konstrukcyjny / stolarz

                 cieśla szalunkowy / zbrojarz

                 płytkarz / glazurnik

kontakt: Agnieszka 571325410

              Sylwia 507083177

WARUNEK KONIECZNY: AKTUALNY POBYT NA TERENIE NORWEGII

  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM
  • Opis stanowiska:
    Prace malarskie / szpachlarskie zarówno w środku jak i na zewnątrz
    obiekty mieszkalne, oraz uzyteczności publicznej
  • Wymagania:
    aktualny pobyt w Norwegii - warunek konieczny!!!!!!
    doświadczenie zawodowe poparte pozytywnymi referencjami od poprzedniego pracodawcy
    posiadanie numeru personalnego, oraz pozwolenia na pracę
    komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy:
    stabilne zatrudnienie
    stawke 209,70 kr
    zakwaterowanie * płatne lub gratis w zależności od projektu
    narzędzia, oraz ubrania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dołaczenie klauzuli zgodnej z RODO

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 721