Malarz/Szpachlarz. Stawka 200 / 230 kr

Troms og Finnmark  |   17-05-2019 09:47   |  Numer ogłoszenia: 87222
  • Stanowisko:Malarz/Szpachlarz
  • Branża:Budownictwo
cert. 11490
Pilnie poszukiwani doświadczeni malarze, szpachlarze. Praca na północy Norwegii od zaraz!
Kontakt: justyna@co-op.com.pl (518 997 296)
             agnieszka@co-op.com.pl (571 325 410)
  • Miejsce pracy:
    Tromsø, Trondheim, Oslo, Molde
  • Opis stanowiska:
    malowanie
    szpachlowanie
    praca w środku i na zewnątrz
    łączenie regipsów na papier i flizelinę
    malowanie ręczne lub natryskowe
  • Wymagania:
    doświadczenie w pracach malarskich oraz szpachlowaniu
    dobre referencje od poprzednich pracodawców
    gotowość do szybkiego wyjazdu
    znajomość jęz. angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • Oferujemy:
    stawki od 200 do 230 NOK w górę
    zakwaterowanie od 4000 do 5000 NOK
    możliwość pracy w nadgodzinach
    pomoc konsultanta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dołączenie klauzuli zgodnej z RODO