MALARZ/SZPACHLARZ

Cała Norwegia  |   19-08-2020 09:39   |  Numer ogłoszenia: 89355
  • Stanowisko:MALARZ/SZPACHLARZ
Dla naszego klienta poszukujemy doswiadczonych malarzy budowlanych

Czy jesteś samodzielnym, odpowiedzialnym i dokladnym malarzem z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w Norwegii,  dodatkowo posługujesz się biegle językiem norweskim lub angielskim to możesz być tym, którego szukamy.

  • Miejsce pracy:
    Kongsberg, Drammmen, Oslo, Lillestrøm
  • Opis stanowiska:
    - Prace malarskie w budynkach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej - wewnątrz i na zewnątrz
    - Szpachlowanie, szlifowanie i malowanie ścian oraz sufitów
    - Szpachlowanie i malowanie stolarki drzwiowej i okiennej.
    - Malowanie podłóg.
    - Prace renowacyjne
  • Wymagania:
    - Samodzielność w pracy
    -Umiejętność stosowania różnych technik malarskich i szpachlarzach
    - Bardzo dobry j.angielski lub norweski
    - Własny samochód to dodatkowy atut
    - uprawnienia na podnośniki koszowe -liftsertifikat
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na norweskich warunkach
    - konkurencyjne wynagrodzenie
    - wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
    - pomoc polskojęzyczna
    - pomagamy w znalezieniu zakwaterowania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:• Wyślij swoje CV w języku angielskim lub norweskim
    izabela@backup-bygg.no
    grzegorz@backup-bygg.no
    Możesz tez zadzwonić w tygodniu w godzinach pracy 8.00-16.00
    tlf.
    +47 46639380 Izabela