MALARZ/SZPACHLARZ

Cała Norwegia  |   31-05-2019 10:37   |  Numer ogłoszenia: 89355
  • Stanowisko:MALARZ/SZPACHLARZ
Dla naszych klientow poszukujemy doswiadczonych malarzy budowlanych

Jesli masz doswiadczenie a dodatkowo jestes:
- Samodzielny
- Odpowiedzialny
- Dokładny
To praca dla Ciebie
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice.
  • Opis stanowiska:
    - Prace malarskie w budynkach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej - wewnątrz i na zewnątrz
    - Szpachlowanie i szlifowanie ścian i sufitów
    - Malowanie stolarki drzwiowej i okiennej
  • Wymagania:
    - Minimum 3 lata udokumentowanego doswiadczenia
    - Samodzielność w pracy
    - Minimum komunikatywny j.angielski lub norweski
    - Doswiadczenie z pracy w Skandynawi jest mile widziane
    - Wlasny samochod to dodatkowy atut
  • Oferujemy:
    Zapewniamy stabilne miejsce pracy

    - legalne stale zatrudnienie na norweskich warunkach
    - konkurencyjne wynagrodzenie
    - wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
    - pomoc polskojęzyczna
    - pomagamy w znalezieniu zakwaterowania
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:•Wyślij swoje CV w języku angielskim lub norweskim
    charoen@backup-bygg.no
    grzegorz@backup-bygg.no
    Możesz tez zadzwonić w tygodniu w godzinach pracy 8.00-16.00
    tlf. +47 45200052