malarz/spachlarz, monter plyt kartonowo gipsowach, pomocnik budowlany(jezyk obcy nie jest wymagany)

Oslo, okręg miasta  |   02-06-2021 09:30   |  Numer ogłoszenia: 98024
  • Stanowisko:Malarz/spachlarz monter plyt kartonowo gipsowych, pomocnik budowlany
MalerService Oslo oraz Multi Service Oslo poszukuje osob do prac remontowo-budlowanych.

Kontakt: Oslomultiservice@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Malarz/spachlarz
    -przygotowywanie powierzchni do szpachlowania/malowamia
    -malowamie/szpachlowanie

    Monter plyt kartonowo gipsowych
    -Stawianie konstrukcji
    -montaz sufitow i scianek dzialowych w konstrukcij stalowej i drewnianej

    Pomonik malarza i montera plyt kartonowo gipsowych
  • Wymagania:
    Minimum rok doswiadczenia
    Nie dotyczy pomocnika
  • Oferujemy:
    -Stalą prace na terenie oslo i okolic
    -Mozliwosc szybkiego awansu na kierownika projektu
    -stawke od 180 Nok do 250 Nok
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt:
    92566449
    Oslomultiservice@gmail.com