Kucharz + Sushi Master

Troms og Finnmark, Hårstad  |   26-05-2022 22:09   |  Numer ogłoszenia: 100630
  • Stanowisko:Kucharz oraz Sushi-chef
  • Branża:Gastronomia

Restauracja Nordis w norweskiej Wenecji czyli w Henningsvaer na Lofotach poszukuje kucharzy na okres letniego sezonu (od połowy czerwca do końca sierpnia). Zapraszam gotujące panie i panów, kucharki i kucharzy oraz kogoś z doświadczeniem do pracy w Sushi restauracji Omotenashi - Sushi w Svolvaer.
Oprócz doświadczenia w pracy na kuchni (na stanowisko sushi mastera - udokumentowanej) potrzebny jest komunikatywny język angielski.

Inne wiadomości: stawki, charakter pracy, akomodacja uzyskamy od piątku po godzinie 19.00 pod numerem telefonu:

(+47) 48617230 (wcześniej tylko SMS)
CV plus inne informacje o sobie, oraz państwa zapytania należy wysyłać pod adres email: leszek.smagowicz@gmail.com

  • Miejsce pracy:
    Henningsvaer, Svolvaer, Lofoty, Norwegia
  • Opis stanowiska:
    gotowanie w dużej restauracji oraz przygotowywanie posiłków w mniejszej gastronomii,
    przygotowywanie Sushi
  • Wymagania:
    komunikatywny język angielski;
    doświadczenie w pracy w charakterze osoby gotującej;
    dla Sushi mastera udokumentowany opis doświadczenia;
  • Oferujemy:
    czasową norweską umowę na pełny etat wraz z wakacyjnym wynagrodzeniem, odpłatny nocleg

Zobacz więcej zdjęć