PROSJEKTLEDER - Oslo

Oslo, okręg miasta  |   16-02-2024 09:36   |  Numer ogłoszenia: 101990
  • Stanowisko:Kierownik Projektu
  • Branża:Inne

Ski Elektro AS – jesteśmy prężnie rozwijająca się firma działająca w branży elektrycznej, o ugruntowanej pozycji na rynku norweskim. Zawsze kierujemy się potrzebami, bezpieczeństwem i dobrem klienta.  Zapewniamy trwałość oraz najwyższa jakość usług, popartych wieloletnim doświadczeniem oraz wciąż aktualizowana wiedza. Cieszymy się dużym zaufaniem i zadowoleniem klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy chcielibyśmy powiększyć nasz 16-osobowy zespól o Kierownika Projektu.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    • Udział w procesie pozyskiwania nowych projektów
    • Prowadzenie projektu w zgodzie z ustalonym budżetem i harmonogramem
    • Kierowanie i nadzór nad zespołem projektowym
    • Współpraca z kontrahentami i podwykonawcami
    • Prowadzenie dokumentacji projektowej
    • Raportowanie postępu prac projektowych
  • Wymagania:
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Komunikatywność i organizacja
    • Znajomość branży elektrycznej
    • Znajomość języka norweskiego/angielskiego
    • Certyfikat DSB
    • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    • Duże możliwości rozwoju swoich umiejętności i kariery.
    • Codzienna praca, gdzie dużo zależy od ciebie, pełna zróżnicowanych zadan.
    • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznej firmie, która się rozwija.
    • Stabilna i dochodowa firma z wyraźnymi planami na przyszły wzrost.
    • Narzędzia (komputer, telefon, oprogramowanie) oraz samochód służbowy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Chcesz poznać nas lepiej? Zapraszamy do zapoznania się z krotkim wideo w linku ponizej:

    Zainteresowanych oferta pracy prosimy o przeslanie CV na cv@skielektro.no