Kierownik Montażu – prace montażowe konstrukcji stalowych oraz urządzeń technologicznych

Cała Norwegia  |   30-07-2022 11:48   |  Numer ogłoszenia: 101023
  • Stanowisko:Kierownik prac montażowych
  • Branża:Konstrukcja
Jesteśmy polską Firmą działającą na terenie krajów Europy. Obecnie do realizacji naszego projektu na terenie Norwegii w okresie od września 2022 do lutego 2023 poszukujemy kierownika prac montażowych. Od października również na terenie Danii. Możlwe zatrudnienie na okres dłuższy. Więcej na www.ngconstructions.pl
  • Miejsce pracy:
    Fredrikstad
  • Opis stanowiska:
    • udział w analizie technicznej zapytań ofertowych, kalkulacje kosztowe i przygotowywanie ofert
    • nadzorowanie i koordynacja wykonywanych prac montażowych zgodnie z wymaganiami technicznymi, jakościowymi, harmonogramem i budżetem
    • planowanie prac wewnętrznych zespołów montażowych oraz koordynacja firm podwykonawczych
    • kontrola i optymalizacja kosztów
    • tworzenia raportów zaawansowania prac montażowych, udział w odbiorach, przestrzeganie wymogów formalnych wynikających z wymogów zleceniodawcy/inwestora
  • Wymagania:
    • znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowo znajomość języka niemieckiego mile widziana
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w pracy za granicą
    • umiejętność pracy w zespole i kierowania grupą
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziane uprawnienia dotyczące obsługi sprzętu montażowego, kontroli spoin spawalniczych, powłok lakierniczych etc.
  • Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • praca głównie zagranicą
    • stabilne warunki zatrudnienia, ciągłość pracy
    • zakwaterowanie samodzielne w miejscu wykonywania prac
    • dojazd/zjazd oraz transport lokalny
    • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia przy współpracy z największymi firmami z branży montaży przemysłowych
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zapraszamy do kontaktu i współpracy!