Hydraulik - 250 NOK/H !!!

Viken, Jessheim  |   06-12-2019 08:05   |  Numer ogłoszenia: 92887
  • Stanowisko:Hydraulik

Firma Stolt AS poszukuje do pracy w Jessheim doświadczonych oraz samodzielnych pracowników w zawodzie:

HYDRAULIK

Stawka: 250 NOK/H brutto

Miejsce pracy: Jessheim, miejscowość oddalona o 10 km na południe Kløfta

Start pracy: natychmiastowy, preferencyjnie 09.12.2019

Prosimy o pilny kontakt!!!
lukasz@stoltbemanning.no / +47 484 33 003

  • Miejsce pracy:
    Kløfta
  • Opis stanowiska:
    * Montaż nowych instalacji sanitarnych, serwis oraz naprawa istniejaących instalacji w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym,
  • Wymagania:
    - Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie hydraulika,
    - Znajomość systemów Alu/Pex, Ror i Ror,montażu instalacji p.poż.,
    - Wykształcenie zawodowe lub techniczne w zawodzie hydraulika,
    - Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w pracy na terenie Norwegii jako hydraulik,
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym,
    - Norweski numer personalny,
    - Karta podatkowa na rok 2019.
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym, płatne co 2 tygodnie,
    - nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    - pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w Oslo
    - możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)
    - szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów