Hydraulik / We Can Do It / Szwecja

Szwecja  |   19-01-2021 12:18   |  Numer ogłoszenia: 97084
Hydraulik / We Can Do It / Szwecja
  • Stanowisko:Hydraulik
  • Branża:Budownictwo

WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii.

Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

 

Hydraulik

Miejsce pracy: Szwecja, Knivsta

- różne prace z zakresu hydrauliki

- montaż instalacji kanalizacyjnych, wodnych, centralnego ogrzewania w budynkach. 

Wymagania:

- doświadczenie minimum 3 lata w zawodzie.

- uczciwość i rzetelność,

- znajomość języka angielskiego, 

- prawo jazdy kat. B. 

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – stawki związkowe uzależnione od Twojego doświadczenia 185 – 209 SEK/h brutto,
  • płatny urlop - 13% stawki wynagrodzenia,
  • dodatkowe prywatne ubezpieczenie na życie,
  • składki emerytalne w Polsce,
  • składki emerytalne i ubezpieczenie medyczne opłacone za granicą, 
  • narzędzia i odzież roboczą,
  • opiekę koordynatora.

Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca

1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Facebook Messenger YouTube Instagram