Hydraulik / Rørlegger / Plumber - Trondheim, Norge

Trøndelag, Trondheim  |   12-08-2020 10:21   |  Numer ogłoszenia: 95648
  • Stanowisko:Hydraulik / Rørlegger / Plumber

Firma Stolt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych specjalistów w zawodzie:

Hydraulik / Rørlegger / Plumber

Opis stanowiska:
- Wykonywanie nowych instalacji hydraulicznych oraz naprawa bieżących usterek,
- Montaż wyposażenia sanitarnego,
- Podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów zraszaczy przeciwpożarowych - sprinkler oraz węży gaśniczych.

Wymagania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie hydraulika,
- Znajomość systemów Alu/Pex, Ror i Ror, montażu instalacji p.poż.,
- Wykształcenie zawodowe lub techniczne w zawodzie hydraulika,
- Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w pracy na terenie Norwegii jako hydraulik,
- Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym,
- Norweski numer personalny,
- Karta podatkowa na rok 2020.

Co oferujemy?
- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w samym centrum Oslo
- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)
- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- coraz więcej naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów
- zniżkę 15% na sieć siłowni SATS ELIXIA

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim:

lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 44 004

paulina@stoltbemanning.no
+47 465 63 259

  • Miejsce pracy:
    Trondheim